browar dwiekroplePierwsze „koty za płoty”

19 marca, 2019by dwiekrople0

Po kilku miesiącach walki ze sprawami legislacyjnymi, pracami nad stroną wizualną naszego browaru i innych działaniach o których wolelibyśmy zapomnieć, zaczęliśmy faktyczną produkcję piwa.

Ze względu na charakter naszej działalności, produkcją naszego piwa zajął się zaprzyjaźniony browar ,który udostępnił nam swoje miejsce produkcyjne na potrzeby uwarzenia. Nasz piwowar cały czas kontrolował proces warzenia i pilnował aby receptury naszych piw były jak najbardziej przestrzegane.

W dniu 11.03.2019 roku uwarzyliśmy naszą IPE a tydzień później APE. W końcu nasze marzenia nabrały realnego kształtu.

Pierwsze żmudne prace które trochę ostudziły nasz zapał stały się historią. Nikt z nas już nie pamiętał o problemach małych i dużych, a tylko czuł smak piwa spod znaku „Dwóch Kropli”.

Od tego czasu pozostała tylko chwila dla leżakowania w tankach do finalnego efektu. Premiera zbliżała się coraz szybciej i w związku z tym coraz więcej pozytywnych emocji towarzyszyło temu wydarzeniu.

Endorfiny które w naszych organizmach się wydzielały miały coraz bardziej intensywny aromat słodu i chmielu 😊. Hasło „warto się odwarzyć” stało się rzeczywistością.

Zostaw wiadomość

Twój e-mail nie będzie opublikowany Wymagane pola są oznaczone *